Sukienki rozkloszowane wracają do mody?

Zakupy modowe: nowe kolekcje, trendy, projektanci
Forum rules
Wyciąg z regulaminu: na forum.dobramarka.info nie można umieszczać odnośników do innych stron www wcześniej, niż po napisaniu 20 postów w różnych rozmowach. Najpierw poznaj forum o zakupach, potem polecaj! Posty osób, które łamią tą zasadę będą usuwane w całości lub usuniemy z nich przekierowania (!).
Post Reply
Ulala
Forumowy super VIP

Sukienki rozkloszowane wracają do mody?

Post by Ulala » Fri 11 Jul 2014, 08:53

Sukienki rozkloszowane wracają do mody czy mi sie wydaje? :))

tradycja
Ranga specjalna: członek wagi najwyższej!

Re: Sukienki rozkloszowane wracają do mody?

Post by tradycja » Mon 14 Jul 2014, 08:11

Zdecydowanie wracają. Wystraczy spojrzeć na portale modowe i wybiegi projektanów. Sukienki rozkloszowane stylizowane na lata 60-te to hit ostatnich sezonów i bardzo mnie to zresztą cieszy, bo sama lubię je nosić :)

Markowa

Post by Markowa » Mon 14 Jul 2014, 15:39

Właśnie to samo miałam powiedzieć, na wybiegach coraz więcej tego rodzaju sukienek, nawet spódnice rozkloszowane wracają do łask, więc myślę, że wybór trafny.
A swoją drogą jak chcesz się pobawić i jednocześnie kupić fajną sukienkę to zerknij na stronę http://fashionshake.pl/ - nie tylko sklep z dużym wyborem takich ubrań, ale i miejsce gdzie można sobie zrobić darmową analizę sylwetki i stylu, dzięki czemu łatwiej się coś z e-sklepu dopasowuje na siebie.

ciastko

Post by ciastko » Tue 22 Jul 2014, 08:40

Myślę, że takie sukienki są teraz bardzo modne, bo widzę je w każdych propozycjach stylizacji na stronach z trendami na lato. Jak dla mnie wyglądają naprawdę świetnie i chyba niedługo sobie jakąś kupię :).

luna23

Post by luna23 » Thu 21 Aug 2014, 10:26

Jasne, że wracają do mody. Plusem jest, że można taką sukienką ukryć sporo defektów urody. A do takich sukienek można idealnie dobrać torebki Mohito i wyglądać jak milion dolarów :)

tradycja

Post by tradycja » Thu 25 Sep 2014, 12:23

To prawda, nie trzeba mieć zgarbnych nóg i wąskich bioder, żeby się w takiej sukience dobrze prezentować, więc pasuje ona różnych typom sylwetki.

Post Reply